PolBox.TV – telewizja internetowa dla wszystkich

17 Апрель 2020

Разное1200x630wa PolBox.TV to telewizja internetowa ciesząca się dziś ogromną popularnością, na którą zasłużyła sobie dzięki swojej szerokiej ofercie programowej, łatwej obsłudze i przystępnej cenie swoich usług. Zakup jednego z 3 proponowanych pakietów można w bardzo łatwy sposób dokonać przez internet, niezależnie od tego, w której części świata aktualnie przebywasz. Dzięki temu możesz nie tylko oglądać polskie filmy i seriale online hd, ale też cieszyć się dostępem do ponad 100 kanałów polskiej telewizji i radia, odbieranych w czasie rzeczywistym. Przebywasz w innej strefie czasowej? Nie ma problemu – możesz wykorzystać sprytną funkcję Opóźnienia Emisji lub funkcję Archiwum, dzięki której możesz oglądać ulubione programy do 14 dni wstecz. Wszystko, czego potrzebujesz do oglądania polskiej tv online, to dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie mobilne. Czy trzeba większej zachęty, aby zapoznać się z ofertą PolBox.TV?

Wideoteka na PolBox.TV jako doskonały sposób na nudę

Twórcy PolBox.TV pomyśleli o wszystkim. Szczególną gratkę będą mieli jednak wszelkiej maści miłośnicy kina. A wszystko to dzięki Wideotece – miejscu w Player PolBox.TV, w którym można znaleźć ponad trzy tysiące propozycji filmowych i serialowych, a liczba ta wciąż się powiększa. Wideoteka dostępna jest dla każdego odbiorcy, niezależnie od wykupionego pakietu. Możesz tu wybierać pomiędzy wszelkimi gatunkami filmów, jakie przyjdą Ci na myśl. Wszystkie produkcje prezentowane są w wersji HD, a dodatkowym atutem sprawiającym, że oglądanie polskich filmów online hd jest jeszcze przyjemniejsze, na pewno okaże się doskonale dobrany dubbing. Filmy są pogrupowane wg gatunku, co ułatwia wybór niezdecydowanym, ale jeśli chcesz znaleźć jeden konkretny tytuł, który w danej chwili Cię interesuje, wystarczy skorzystać z funkcji “Szukaj”, aby już w kilka sekund wyświetlił się pożądany rezultat.

Wideoteka bez ograniczeń wiekowych

Tworząc swoją platformę tv internetowej, PolBox.TV nie skupił się wyłącznie na określonej grupie wiekowej, a wręcz przeciwnie. Wśród prezentowanych programów, jak też produkcji filmowych, coś dla siebie znajdą tu zarówno dorośli, jak i dzieci. Są więc kanały tv dedykowane tym najmłodszym widzom, są też wspaniale dopracowane filmy animowane, ukryte w specjalnym dziale Wideoteki. Oczywiście nie wszystkie obrazy przeznaczone są dla oczu dzieci, dlatego dzięki specjalnej funkcji Kontroli Rodzicielskiej możesz łatwo zablokować dostęp do niewłaściwych treści. Dzięki telewizji PolBox.TV cała rodzina będzie zadowolona, a czas spędzony przed telewizorem na pewno okaże się bardzo przyjemny.

Похожие материалы:

Яндекс.Метрика